Godziny pracy: 08:00 - 16:00

Fotowoltaika

Każde gospodarstwo domowe potrzebuje energii elektrycznej do codziennego funkcjonowania. Koszty związane z jej użytkowaniem obciążają budżet każdego z nas. Co roku ceny prądu znacząco rosną, a najlepszym sposobem uniknięcia podwyżek lub zmniejszenia kosztów za energię jest montaż instalacji fotowoltaicznej.

Zasada działania w pigułce

Moduł fotowoltaiczne przetwarzają energię słoneczną na energię elektryczną, generując prąd stały (DC), który płynie do falownika. Falownik przetwarza prąd stały na prąd zmienny (AC) o parametrach zgodnych z parametrami sieci energetycznej.

Dzięki fotowoltaice jesteś w stanie nie tylko bezpłatnie korzystać z prądu, ale również możesz bezpłatnie ogrzewać swój dom.
Wybierając naszą firmę przygotujemy dla Ciebie ofertę kompleksową, szytą na miarę i Twoje możliwości finansowe.

Bezpłatnie dokonamy pomiaru dachu, wykonamy również audyt, który pozwoli na dopasowanie poszczególnych podzespołów specjalnie dla Ciebie.

Dzięki nam zyskasz:

  • duże dofinansowanie z programu Mój Prąd 4.0
  • szybką stopę zwrotu inwestycji przy rosnących cenach energii
  • staniesz się wytwórnią zielonej energii – przejdź z nami na tryb Eko-on
  • odliczenie instalacji od podatku

Fotowoltaika z SonoEnergia to nie tylko mikroinstalacje dla domów jednorodzinnych. To także inwestycja w przyszłość Twojej firmy.

Przygotujemy i przeprowadzimy wszelkie czynności związane z doborem instalacji konkretnie pod Twoją firmę, tak abyś mógł bezpłatnie korzystać z energii ze słońca.